Wzrost ciśnienia tętniczego krwi w godzinach wieczornych

Mam problem bo moj kardiolog nie moze unormowac mi cisnienia ktore jest skaczace z tym ,ze wzrasta znacznie w godzinach wieczornych.zdarzylo mi sie ,ze kilkakrotnie wzywalam pogotowie. kiedy powiedzialam otym lekarzowi zwiekszyl mi dawke lekow,ktore nic mi nie pomogly.Wiecz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne jest jakie leki i w jakim schemacie Pani przyjmuje leki. Jednym z podejść w terapii przeciwnadciśnieniowej jest podwyższenie dawek a drugim jest zmiana preparatu na lek z innej grupy. Może takie podejście da rezultat. Pozdrawiam