Wzrost guza na czole u 3-miesięczniaka

Moj 3 miesieczny synek od jakiegos czasu ma guza na czole Nie Wiem skad on sie wziol wczesniej go nie mial zamiast znoknac troche sie powiekszyl co to moze byc? Czy go bedzie trzeba usunac?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opis jest niecharakterystyczny, proszę zgłosić się do pediatry wraz z dzieckiem i osobiście skonsultować ten problem. Do oceny tej zmiany niezbędne jest badanie kliniczne.