Wzrost rozmiaru torbiela na jajniku

trzy lata temu robili mi badanie ultrasonograficzne wszystko wyszlo w porzadku oprocz ze mam torbiela na lewym jajniku na 56mm wiec poszlam do ginekologa i wyszlo ze nic tam nie ma rok temu dale poszlam i okazalo sie ze ma 7 cm wiec nie rozumie czy on moze rosnac i sie chowac.

Aleksander Ropielewski

Mógł on zostać nieuwidoczniony w poprzednim badaniu. Należy kontrolować torbiel wykonując co roku USG i ew. rozważyć jej biopsję.