Wzrost tętna dwa miesiące po operacji na zastawce mitralnej

Moja Mama (67 lat, )jest 2 mies. po operacji na zastawce mitralnej. Od 2 tygodni rośnie Jej tętno, przy niskim ciśnieniu krwi. Od czterech dni przekracza sto . Co robić?!! Mama bierze także Sintrom i skarży się na objawy boczne - krwawienia (przy calje tabletce), wylewy do oka, a teraz to wysokie tętno też wiąże z tym lekiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.