Wzrost torbieli szyjki kości udowej

4 lata temu stwierdzono u mnie torbiel szyjki kośći udowej 11mm ,w tym roku jest już 15mm. Czy to się leczy lekami czy operacyjnie?

Witam. Tego typu torbiele leczy się operacyjnie. Nie w każdym przypadku zalecane jest jednak wdrażanie jakiegokolwiek leczenia dlatego proszę skonsultować się z ortopedą który dokładnie oceni położenie zmiany.