Yasminelle a możliwość ciąży

Witam! Od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne Yasminelle.W zeszłym miesiacu nie zrobilam przerwy poniewaz bylam na wczasach.Z dniem dzisiejszym idac do toalety zobaczylam ze mam czerwone mocne plamienie i okropnie bolą mnie jajniki.Wziełam włąsnie 16 tabletke z blistra.Okres powinnam dostac prawidłowo za tydzień.Jakies 2 tyg temu przyjełam jedną tabletke z 12h opoznieniem.Czy mam dokonczyc opakowanie i zrobic przerwe po czym brac normalnie jak dotychczas?jest możliwa ciąza?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa. Objawy mogą być związane z wahaniami hormonalnymi. Proszę nadal przyjmować tabletki zgodnie z harmonogramem.