Z czego mogą wynikać moje zaburzenia miesiączki?

Szanowni Państwo, Od 20.08 przyjmowałam antybiotyk Zinoxx, lek Rupafin oraz osłonę. 26.08 dostałam miesiączki, 2 tygodnie po poprzedniej, a zazwyczaj jest regularna. Nigdy nie występowała w tak niewielkim odstępie czasowym. Jednak trwała ona jedynie 3 dni ze śladowymi krawieniami, nie tak jak przy normalnym okresie. Planowana jej data to 05.09, jednak do dziś (09.09) od kilku dni odczuwam jedynie symptomy takie jak przed miesiączką. Jeśli liczyć te 3 dni (zazwyczaj jest ich 5) jako normalny okres, to kolejny powinien nadejść 24.09. Dlaczego zatem odczuwam symptomy teraz? Czy powinnam ten po antybiotykach uznać za miesiączkę, z tym że przesuniętą przez leki, i teraz spodziewać się jej 24.09? Będę wdzięczna za odpowiedź. Z wyrazami szacunku.

Po przyjmowaniu antybiotyku i infekcji możliwe jest takie przesunięcie miesiączki. Cykl kolejny powinien trwać już standardowo. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.