Z czego wynikają moje zawroty głowy?

Witam, od pewnego czasu borykam się z problemem zawrotów głowy, mam 21 lat a palenie zacząłem od zbyt młodego wieku, aktualnie pale ciagle ale zauważyłem, ze zawroty delikatnie ustępują po długim przebywaniu na świeżym powietrzu oraz są delikatnie mniejsze z rana kiedy obudzę się a jak wiadomo przez noc nie pale. Stad moje pytanie czy palenie może być powiązane z zawrotami głowy czy jednak może być to mechaniczne uszkodzenie błędnika? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie .