Z czym powiązać mogę te objawy?

Witam, od kilku lat występują u mnie nagłe ale krótkie zawroty głowy, najczęściej przy patrzeniu w jeden punkt np przy jeździe samochodem albo przy szybkim wstawaniu, jak gwałtownie się ruszę. Do tego występuje drętwienie lewej strony, nogi i ręki. Dosłownie można powiedzieć że na kilka sekund wykręca mi kończyny i nie mogę utrzymać równowagi po czym wszystko wraca do normy. Odczuwam przy tym również poczucie ogłuszenia. Co to może być?

Zawroty głowy mogą mieć podłoże neurologiczne bądź laryngologiczne i być związane z chorobą błędnika. Bez badania przedmiotowego trudno powiedzieć. Wskazana jest konsultacja neuro- i laryngologiczna.