Z czym mogą być związane takie objawy u 25-latki?

Witam . Mam problem . Główną przyczyną są zawroty głowy . Choruję od roku na tarczycę , niedoczynność , leków nie biorę bo narazie nie kazano mi , wizytę mam za miesiąc i możliwe że będzie wprowadzone leczenie tabletkami. Mam też niskie ciśnienie. Dowiedziałam się o tym niedawno przez neurologa u którego byłam z tymi dolegliwościami . Obejrzał mnie i powiedział że to przez ciśnienie . Wiem jakie są objawy i dolegliwości chorej tarczycy i niskiego ciśnienia , narazie nie byłam z tym u kardiologa przez obecną sytuację nie chcą przyjmować. Byłam też u laryngologa, który wykluczył problemy z błędnikiem . Ale martwią mnie też inne objawy tych zawrotów czyli osłabienie i często drżenie obu rąk, nudności, zachwiania równowagi, ból w tylnej części szyi , ból ramion, ucisk w tylnej części szyi, często robi mi się słabo, podczas jazdy samochodem zawroty głowy, nawet jak kiedyś jechałam rowerem też tak miałam, przykurcze ( takie dziwne uczucie nie wiem jak opisać ) często występują jak kładę się spać , zmniejszona ruchomość w obrębie szyi i takie jakby " prądy " przebiegające wzdłuż rąk. Jestem dość młoda kobieta a więc są to dokuczliwe i martwiące objawy. Czy możliwe że to ucisk na kręgi i jakieś zmiany w kręgach szyjnych ? Gdzie mam się udać , już byłam u neurologa który udział się na to ciśnienie. Jakieś rady ?

NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT! : Pacjent, objawy, historia leczenia, wszystkie wyniki badań. obserwacje ; Tryb życia, dieta, aktywność, życiowa, zawodowa, Nastrój, sen etc Wszystkie wyniki badań krwi i tarczycy!! żelazo, wit 25 OH D3 i B12; kwas foliowy.... U młodych osób często przeważają objawy psychosomatyczne, nerwicowe....

Pozdrawiam i zapraszam