Zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykręgowych w wyniku MR

wynk mojego MRna poziomach c4/c5c5/c6c6/c7zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe krazkow miedzykregowych w postaci uogolnionego uwypuklenia c5/c6c8/c7w postaci obnizenia wysokosci na poziomachc5/c6c6/c7male tylnoboczne lewostronne przepukliny krazkow miedzykregowych na poziomie c5/c6podparte przezosreofitozetylno-lewobocznejkrawedzi trzonu c5osteofitoza tylnobocznych i przednich krawedzitrzonow kregow Luschi i miedzykregowych ucisk worka oponowego redukcja przestrzeni plynowej zwezenie otworow ipros

Konieczna pełna konsultacja
Do interpretacji klinicznej, zależnie od objawów
Zmiany zwyrodnieniowe wielopoziomowe, częste z wiekiem, zwłaszcza przy pracy siedzącej i małej aktywności.

Pozdrawiam