Interpretacje wyniku MR kręgosłupa C bez kontrastu

Witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku MR kręgosłupa C bez kontrastu: - vsplycenie lordozy szyjnej, - przemieszczenia kregow nie wykazano, - na poziomie C5/6 plaska posrodkowa przepuklina krazka m-k o szerokiej podstawie modelujaca lagodnie worek oponowy, - na poziomie C4/5 i C6/7 widoczne dyskretne dokanalowe uwypuklenia krazkow m-k typu bulding modelujace lagodnie worek oponowy, - lagodne zmiany zwyrodnieniowe trzonow kregow od C4 do C6 w postaci drobnych osteofitow

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zestawienie objąwow, bezposredniego badania lekarskiego i powyższego wyniku aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.