Zabawka dla 6-miesięcznego dziecka

Witam. Moja córka 24 marca skończyła 6 miesięcy. Niedawno dostała tzw. skoczek. Zabawka przypominająca trampolinę. Czy może ona się już w tym bawić? Nie zaszkodzi to jej kręgosłupowi? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skoczek dziecięcy zdecydowanie może obciążać kręgosłup i nóżki dziecka. Jeśli jednak jest używany w rozsądnych ilościach i zawsze pod opieką rodzica, to wg specjalistów jest to zabawka dopuszczalna.