Zabezpieczenie pierwszego stosunku prezerwatywą

Ostatnio odbyłam pierwszy w życiu stosunek z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy się jednak tylko prezerwatywą, później dokładnie ją sprawdziliśmy, nie było żadnych pęknięć, w czasie stosunku również się nie zsuneła (ze względu na moje obawy sprawdzaliśmy co chwila) jednak boje się, że mogło do czegoś dojść od dnia stosunku mam podwyższoną temperaturę, co chwila chce mi się do toalety, siku, bolą mnie również piersi typowo jak na miesiączkę, jednak bardzo się boje, proszę o udzielenie odpowiedzi.

Wskaźnik Pearla dla prezerwatywy wynosi 3-7, nie jest to więc maksymalnie skuteczna metoda antykoncepcji. Proponuję skonsultować się z ginekologiem i wspólnie podjąć decyzję odnośnie dalszej antykoncepcji.