Zabieg endodentyczny z płukaniem kanału podchlorynem sodu

Dzień dobry Przeglądając Państwa profil Natrafilam na zapytanie dotyczące takiego samego problemu jak mój Cztery miesiące temu miałam zabieg endodentyczny z płukaniem kanału podchlorynem sodu Po tym jak zeszła opuchlizna i krwiak od prawie trzech miesięcy mam zapadniety policzek Bardzo proszę o informację jak sobie z tym problemem poradzić do kogo się udać Z góry serdecznie dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza stomatologa, ewentualnie do lekarza chirurga szczękowo -twarzowego. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.