Zabieg na wrastający paznokieć a powrót do pracy

Dzień dobry, mam pytanie miałem zabieg trzy dni temu na wzrastającego paznokcia została usunięta część paznokcia chirurgicznie i mam dwa szwy. Lekarz powiedział że po tygodniu mogę wrócić do pracy (moja praca polega na chodzeniu przez 10 godzin i dźwiganiu, jestem magazynierem) gdzie szwy mam mieć ściągnięte dopiero po 12 dniach od zabiegu. Chciałem się dowiedzieć czy jest to bezpieczne abym wrócił do pracy i chodził z tymi szwami w palcu? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam , wydaje mi się , że nie omówił Pan szczegółów z operatorem - proponuję omówić szczególy choćby telefonicznie! z.żurawski