Na czym polega zabieg usuwania hemoroidów?

Witam. Mam 30 lat.Od 10 lat z przerwami nawet pare lat mam hemoroidy.Przy zaparciu krwawily. Ostatnio w pracy dźwigają wyszla taka duza i smarowalam maścią.Nie krwawila obecnie.Jak je się leczy i na czym polega operacja ?

Witam , jest kilka sposobów leczenia operacyjnego tej choroby! Szczegóły proszę omówić z ew. przyszlym operatorem! z.żurawski