Zabieg przepukliny pępkowej a ćwiczenia na mięśnie brzucha

Witam w kwietniu zeszłego roku miałem zabieg na przepukline pepkowa jak mogę sprawdzic czy wszystko jest ok i moge zacząć ćwiczyć oprucz usg iczy teraz powinienem wzmocnicz na początku mięśnie brzucha? I czy to jest wskazane przy rozeisciu się mięśni prostych brzucha? Bo wydaje mi się ze mam duża przerwę wzdłuż kresy białej

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza chirurga ogólnego, po badaniu będzie można odpowiedzieć na Pana pytania