Zabieg usunięcia trzeciego sutka

Witam Mam 40 lat,chcialabym usunąc trzeci sutek który mam na wysokości żeber,gdzie mogłabym taki zabiek wykonać i jaki jest tego koszt .pozdrawiam Emilia

Szczegóły o które Pani pyta mogą zostać ustalone w oparciu o bezpośredni kontakt - trudno ocenić rozległość zabiegu w oparciu o dane na piśmie (chodzi o wielkość, czy tylko brodawka sutkowa, jaka jest budowa ciała i ewentualne współistniejące schorzenia)