Zabieg usuwania przepukliny

miałam zabieg usuwania przepukliny operacja trwała krótko bo zaledwie 15min przed operacją chirurg zaznaczył linie cięcia malutka linia pionowa nad pepkiem 3 cm po operacji którą była o godz 14 wróciłam na sale a rano o 8 stwierdzili że idę do domu w domu zobaczylamranę okropnie zszyta porobione faldki wogole zszyte że nie widać pępka okropne 3 krzywo zszyte linie czy mogę się starać o odszkodowanie jestem załamana pomkcy

Proszę w tej sprawie najlepiej udać się do chirurga, który Panią operował i z nim o tej sytuacji porozmawiać.

Witam , nie jestem w stanie wyrazić swojej opinii nie widząc rany! Proszę zwrócić się do przełożonych lekarzy , którzy wykonywali operację!!! z.żurawski