Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ściągnięta skóra po operacji przepukliny okołopępkowej

Witam miałam operacje przwpukliny okolopepkowej nie mam ciecia tylko 2 linie z dziurkami zamiast cięcia obok pępka dziurki są malutkie więc nic by przez nie nie przeszło wygląda jak po dużej bardzo igle :/ jak zostałam zoperowana ? Do tego bardzo źle ściągnięta skóra robi takie doły koło pępka o co tu chodzi?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Objawy ostrego niedokrwienia kończyny dolnej

Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jaksą objawy tego schorzenia ? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytania , GDYŻ TO NIE JA OPEROWAŁEM!!!!!!! Proszę zwrócić się z tymi pytaniami do operatora!!!!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

To mogła być operacja laparoskopowa z implantacją siatki z tworzywa sztucznego. Otworki są maluykie bo porty operacyjne potrafią mieć nawet 3 mm. Siatka wprowadzana do brzucha jest zwinięta w rulon. Efekt wizualny nie zawsze jest tak dobry jak techniczne zabezpieczenie. Podając do podpisu zgodę na operację operator powinien wyjaśnić proponowaną metodę operacyjną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy