Zabieg wymiany implantu tytanowego w lewej stopie

Syn miał w środę 28.05.2014r. wykonany zabieg wymiany implantu tytanowego w lewej stopie z mniejszego 9 mm na większy 11mm z powodu dolegliwości bólowych stopy (stan po artroryzie Grace-Greena). Jutro ma mieć zdejmowane szwy.Obawiamy się, czy to nie za wcześnie?Czy rana się nie rozejdzie, czy nie będzie dużej blizny? Dziękuję za odpowiedż

Witam. Jak wynika z obliczeń to będzie 9-ta doba po zabiegu. Uważamy iż 7 dni na gojenie rany do zdjęcia szwów u dorosłego wystarcza. U dzieci proces gojenia jest o wiele szybszy, stąd może Pani być spokojna.