Zabiegi kosmetyczne 2 miesiące po zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Witam. 2 miesiace temu miałam wykonany zabieg laserem frakcyjnym CO2. Skóra juz nie jest zaczerwnieniona, nie piecze przy kontakcie z wodą utlenioną lub spirytusem czy olejkiem z drzewa herbacianego. Ale sa widoczne małe kropeczki, przypominajace rozszerzone pory. Słyszalam ze to normalne i moze sie utrzymywać do poł roku po zabiegu. Moje pytanie brzmi, czy po takim czasie mogę wykonywać kwas migdalowy 40%, mikrodermabrazje, peeling kawitacyjny i inne tego typu zabiegi?

Witam najlepiej jest udac się gabinetu kosmetycznego lub do lekarza który wykonał zabieg laserem, osoby obejrzą dokładnie stan skóry po zabiegu i dobiorą odpowiedni rodzaj peelingu do stanu skóry.

Dzień dobry,

Najrozsądniej będzie, jeśli pójdzie Pani do gabinetu w którym był wykonywany zabieg laserem. Specjalista, który wykonywał zabieg wie najlepiej na jakich parametrach był robiony zabieg i co za tym idzie po obejrzeniu twarzy, będzie w stanie doradzić z jakich zabiegów korzystać.

Pozdrawiam