Zabrodawwkowo widoczne zaburzenie echa hipoechogeniczne

W opisie usg: zabrodawwkowo widoczne zaburzenie echa hipoechogeniczne o wym około 15 mm zbiornik ropy? Kilka drobnych torbieli .węzły nie widoczne przewody mlekowe i przetoki nie poszerzone skóra prawidłowa. 12 .06 usunięto operacyjnie ropien na 3 dobę usunięto drenaż. Obecnie pierś twarda uczucie kamienia 6 cm.brak czucia sutka i wyciek z niego krwistej wydzieliny. Kontrola 22.06. Czekam na wynik hidtopatol. Martwię się czy może być to zapalny rąk sutka. ..proszę ocenę. Z poważaniem ela

Bez zbadania nic nie jestem w stanie odpowiedzieć!!! Wynik badania h-p powinien wiele ,jeśli nie wszystko,wyjaśnić! pozdrawiam , zż