Zaburzenia akcji serca a Trittico

mam pytane biore trittico 1/3 od dwóch tygodni mam problemy z ciśnieniem juz od dłuższego czasu biore valsacor 40 mg oraz czasem z podwyzszonym tętnem nawet do90 czy trittico może zaburzać akcje serca i jak najkrócej brac a biore na wyciszenie nerwów

Lek. Tomasz Budlewski

W rzadkich przypadkach występowały zaburzenia rytmu. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu, zapisie EKG będzie można coś więcej powiedzieć.