Zaburzenia czucia skóry, bóle głowy, nudności i ból w klatce piersiowej

Witam, od ponad 2 miesięcy źle się czułam mój lekarz rodzinny stwierdził że wszystko jest ok. Po miesiącu trafiłam na sor z objawami noedoczulicy skórne, bólem głowy nudnosciami ból w kl.piersiowej. Na oddziale chorób zakaźnych stwierdzono zapalenie płuc oraz borelioze, obserwacja neuroinfekcji negatywna. Po powrocie do domu nadal źle się czuję mam temperaturę, nudności, bóle głowy. Wykonałem morfologię z rozmazem podwyższone leukocyty oraz monocytoza. Proszę o pomoc.

Witam, jeśli lekarze nie znajda przyczyny medycznej Pani problemów, proszę zgłosić sie do psychoterapeuty. Opisane przez Pania objawy często towarzysza nerwicy. Pozdrawiam