Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji i krew podczas oddawania moczu po wypadku komunikacyjnym

Dzień dobry. Mam problem. Moj chłopak trzy tygodnie temu miał poważny wypadek samochodowy. Miał zlamana reke w dwoch miejscach, do tego dwa zebra. Po wypadku, gdy próbowaliśmy się do siebie zbliżyć, jego penis w pewnym momencie opadal, mimo podniecenia. Dzisiaj podczas oddawania moczu pojawiło się krwawienie. Co możemy z tym zrobic?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam
Może być kilka przyczyn obecności krwi w moczu i zaburzeń
erekcji
. Konieczna jest osobista konsultacja z urologiem w celu
postawienia diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0

Witam Panią. Pani chłopak po poważnym wypadku powinien być pod opieką lekarską by był monitorowany stan jego zdrowia. Dodatkowo warto przyjrzeć się aspektowi psychologicznemu tego doświadczenia. Może być z nim związana ostra reakcja na stres jak również może rozwinąć się zespół stresu pourazowego. Nie wiem czy Pani chłopak skorzystał z pomocy psychologicznej. Jeśli nie to może rozważyć ten krok bo nie tylko jego ciało brało udział w tym wypadku. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Specjalista psycholog kliniczny, specjalista terapii traumy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy