Zaburzenia miesiączki i torbiel jajnika

Witam. Lekarz wykryl u mnie torbiel. Przepisal mi tabl. antykoncepcyjne. W wyniku tego torbiel nie znikla a cykl miesiaczkowy totalnie sie pokomplikowal. Ostatnia miesiczka byla w lutym o tydzien za wczesnie od tamtego momentu minelo 32 dni i miesiaczki nie mam. Czym to moze byc spowodowane. Prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Stosowanym leczeniem i możliwe, że torbielą jajnika (w zależności od jej charakteru). Najpewniej konieczne będzie usunięcie torbieli.