Zaburzenia miesiączkowania i negatywny test ciążowy

moje pytanie jest dla mnie dośc dziwne? ostatnio dostałam miesiączkę pierwszy dzień nic za wiele nie oznaczał? troszke krwi ale straszny ból brzucha w nocy niemijający straszny ból brzucha okres jest obfity.drugi dzień brak miesiączki i tak co drugii dzień jest miesiączka i jej nie ma a straszny ból był....ostatnio zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie... ból brzucha był po lewej stronie na samym dole....7 lat temu miałam cesarke....dziękuje za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowe krwawienia mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych. Inną przyczyną może być stan zapalny lub zmiany w obrębie przydatków. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza ginekologa.