Zaburzenia miesiączkowania i stres

W ciągu ostatniego miesiąca miałam podwójną miesiączkę .Dzisiaj znowu pojawiły się plamienia o czarnej barwie (czarne i ciemnoczerwone skrzepy krwi).Ostatnio straciłam trochę na wadze, czasem odczuwałam ból menstruacyjny po lewej stronie podbrzusza. W ostatnim miesiącu towarzyszyło mi również dużo stresu, twierdziłam więc, że to on jest powodem wyżej opisanych dolegliwości.Dodam, iż jakieś trzy miesiące temu odczuwałam mdłości, miałam również nabrzmiałe piersi. Zabezpieczałam się podczas stosunk

Magdalena StusiĹska

Proszę wykonać test ciążowy dla rozwiania wszelkich wątpliwości. Jeżeli taka sytuacja się powtórzy- skonsultować z ginekologiem.