Zaburzenia miesiączkowania i zmieniony okres a ryzyko ciąży

kochalam sie z chlopakiem18-19 pazdziernika , nie skonczyl we mnie ale polecialo na moje wargi sromowe. cykl 27-28. okres powinien przyjsc 06.11 lecz 01.11 dostalam plamienie....02.11 sie rozkrecilo jak na okres 03.11 to samo. i na tym koniec do tej pory tylko w srodku w pochwie mialam delikatnie rozowy sluz, towazyszy mi pieczenie brodawek i sutków i czasami pulsuje mi po prawej stronie podbrzusza. myslicie ze to bylo plamienie implantacyjne?? jutro zamierzam testowac bo sie zmartwilam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dla pewności proszę wykonać test ciążowy. Tzw. "stosunek przerywany" nie jest skuteczną metodą antykoncepcji i ciąży nie można wykluczyć.