Zaburzenia miesiączkowania podczas stosowania Vixpo

Bardzo potrzebuje porady ginekologa.mam 22 lata,biorę tabletki sntykoncepcyjne vixpo od czterech miesięcy ponieważ mialam dwa razy operacje na torbiele na jajniku prawym i co chwilę one sie pojawiają.w tym miesiącu przed okresem mialam krwawienie siedem dni,dwa dni nie mialam i dostalam miesiączkę tak jak powinnam dostać trwala rownież siedem dni.jestem za granicą,a wizytę u swojego ginekologa mam dopiero za miesiąc wiec potrzebuje pomocy bo bardzo mnie to wszystko martwi.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać test ciążowy, jeśli wyjdzie ujemny, proszę obserwować kolejny cykl, w przypadku ponownych zaburzeń proszę niezwłocznie udać się do lekarza.
Pozdrawiam