Zaburzenia miesiączkowe spowodowane stresem i alkoholem

Witam, brałam tabletki od roku, zawsze około h18, dziś biorę białe, okresu dostawała zawsze 3 dnia w nocy około 23:00-02:00 dnia4, nie dostałam okresu, jest godzina 13 dnia 4 i nie czuję żebym miała mieć, ostatni raz miałam stosunek z partnerem bez prezerwatywy 22 dni temu, 20 dni temu zdarzyło mi się wziąć tabletkę 3 h później, od tamtej pory zabezpieczamy się prezerwatywą, dodam że spędziłam intensywny tydzień we francji tydzień(11.02-19.02) dostałam pracę i wstaję wcześnie i trochę piłam.

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to wynik stresu i zmiany klimatu.