Zaburzenia oddychania i alergie od dziecka przy podejrzeniu astmy

Leczę się na alergię od dziecka. Trawy,zboża,bylica,kot,kurz. W tym roku jak nigdy do tej pory, alergia jest bardzo mocna. Całkowicie zatkany nos,łzawienie z oczu,swędzenie,kichanie i co chwilę wydmuchiwanie...Leki z apteki nie pomagają,nawet brane łącznie z innymi generacjami jednocześnie. Kilka dni temu dostałem leki od lekarza i jest tylko trochę lepiej,ale męczy mnie kaszel,którego nigdy nie miałem. Trudność z oddychaniem wieczorem i tak od kilku dni. Czy to może być astma?

Lek. Tomasz Budlewski

Może, ale prawdopodobnie objawy związane są z alergią. Proszę udać się do specjality alergologa, by włączył stałe leczenie