Zaburzenia pamięci i koncentracji

witam mam24lata mam duzy problem niewiem co sie ze mna dzieje prosze pomozcie mi.chodze do lekarzy badania wszystkie robie i jest wszystko ok niedawno wrociłem z zagranicy mialem problem bo kleszcze mnie pogryzly mialemaz11 ale badanie na bolerioze nic nie wykazało tarczyca krew cholesterol jama brzuszna puca wszystko dobrze ,a ja sie czuje tak dziwnie niewiem czemutak jak by mi czasami dziwnie było bbrak koncentracji itd,ostatnio mialem zgage ale przeszlo

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli wszystkie badania wychodzą prawidłowo to wskazana jest wizyta u psychiatry.

Pozdrawiam.