Zaburzenia pełnej erekcji u 18-latka

Boje się ze jestem aseksualny.Od jakiś 3lat mój penis przy filmie porno lub normalnym ze scenami erot."sam niestanie "a nie zależnie czy się masturbuje"do filmu "czy sobie coś wyobrażam to niestaje do końca jest tak na wpół miękki, przy seksie tez, poza tym "dojście" sprawia mi trudność.W klubie gogo tancerka na prywatnym tańcu dawała z siebie wszystko penis nic.Za to np.w klubie gogo zwracałem uwagę ze jest tak piękna ze mógłbym się w niej zakochać .Nie czuję pociągu do mężczyzn.Mam 18 lat

Witam,
Przesycenie bodźcami wizualnymi? Brak stałej partnerki, uczuć? Należy wykonać podstawowe badania u lekarza-seksuologa. Być może przejść od teorii do praktyki (zakochać się?).
Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz