Zaburzenia psychiczne i nerwica lękowa

Witam. Od 2008 roku występują u mnie zaburzenia psychiczne. W 2012 zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową. 2 lata później mój stan pogorszył się do stopnia gdzie nie byłam w stanie wyjść z domu, w supermarketach robiło mi się automatycznie słabo. W połowie tego roku pojawiło się dziwne zjawisko. Uczucie odrealnienia od świata i chwilowe napady obcości jakby stan mdlenia, omamy, zaburzenia pamięci, powtarzanie czynności bez potrzeby, dopisywanie sobie chorób fizycznych, nakręcanie sięitp Co mi jest?

Witam
Temat jest wielowątkowy i rozległy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże,Polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień dobry. Stany derealizacji mogą pojawiać się zarówno przy występowaniu zaburzeń psychicznych, jak i po silnych emocjonalnych przeżyciach u osób zdrowych. Rzeczywiście odpowiedzi na portalu, mogą niewiele Pani pomóc. Jeśli szuka Pani wsparcia na odległość polecam odwiedzenie forum poświęconemu derealizacji (można wyszukać w internecie). Polecam jednak przede wszystkim konsultację ze specjalistą psychiatrii.