Zaburzenia równowagi a wymioty

Witam. Mam silne zawroty glowy połączone z wymioty mi. Pierwszy taki atak był w lutym, miałam wtedy poród i dwa tyg przed się zaczęło. W szpitalu nikt nie wiedział co mi jest , ciągle się przewraca łam i wymiotowalam. Zrobiono mi rezonans badanie słuchu i dostałam antybiotyk. Po dwóch tygodniach zaczęłam normalnie funkcjonować. Teraz znowu wylądowała w szpitalu z silnymi zaburzeniami równowagi i wymioty mi. Zrobiono tomografia badanie słuchu. Wszystko wyszło oki Nikt nie wie co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie neurologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza neurologa.