Zaburzenia stabilizacji kręgów szyjnych C5 C6

Witam. Stwierdzono u mnie zaburzenia stabilizacji kręgów szyjnych C5 C6, Ortopeda zalecił kołnierz oraz poduszkę ortopedyczną, zastosowałam zalecenia i ból się nasilił, boli szyja i głowa praktycznie cały czas. Jestem osobą bardzo szczupłą, 45 lat , leworęczna i zawsze boli mnie lewa strona szyi i głowy. Po założeniu kołnierza ból nie ustępuje ( kołnierz miękki schanzta), w ogóle, bardzo proszę o radę. Nie biorę żadnych leków przeciwbólowych ponieważ mam przewlekłe zapalenie żołądka. Halina.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.