Zaburzenia tarczycy i problemy z miesiączką

Dzień Dobry Mam problemy z tarczycą. Najpierw mocna nadczynność, potem metizolem zrzucono mnie do niedoczynności. Po odstawieniu metizolu wyniki wróciły do normy, ale spóźnioony bardzo skąpy okres i biegunki wskazują na nawórt. Moje ATPO to 12797.5 a TRAB 10.1. Ponoć to Haschimoto. We wrzesniu mam konsultację z innym lekarzem. Czy przy takim wyniku TRAB jest możliwa choroba Gravesa Basedova?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna się wypowiedzieć. bardziej wyniki i opis wskazuja na hashimoto. proponuję wykonac usg tarczycy i koniecznie udać sie do lekarza endokrynologa.