Zaburzenia widzenia u młodej kobiety

Witam, Jestem młodą kobietą. Nigdy nie miałam problemów ze wzrokiem a wręcz zawsze był bardzo dobry. Dziś zdarzyła mi się dziwna sytuacja. Zaczęło się od jakby błysku w obu oczach podobny jak przy patrzeniu przez dluzszą chwile na słońce. Potem stopniowo zaczęło się silne falowanie obrazu od dołu prawej strony stopniowo w górę. Trwało to ok. 20 minut. Co to może być? Zdarzyło mi się to pierwszy raz
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele i ciężko je wszystkie wymienić. Proponuję wybrać się do Poradni neurologicznej celem dalszej diagnostyki-nie wolno bagatelizować takich objawów. Pozdrawiam