Zaburzenie statystyki narządu rodnego

Zaburzenie statystyki narzadu rodnego,co dokladnie mam przez to rozumiec,opuchnieta pochwa,czy moge jakos z tym walczyc, leczyc,aby obrzek byl mniejszy?dodam rowniez iz gorna sciana pochwy jest opuszczona,co jakis czas boli mnie podbrzusze,urodzilam dziecko silami natury o wadze 4120g(3,5 roku temu)A co rok jest wieksze cystocele.Jest szansa lagodzic te objawy aby nie doszlo do gorszego stanu? Do tej pory odbylam wizyty u roznych lekarzy i wszyscy rozkladali rece i mowili ze to alergia:)moj boze

Jest w Polsce wielu specjalistów, którzy bez trudności zmierzą się z tym problemem. choć zagadnienie jest trudne. Nie wskaże konkretnej osoby bowiem nie podała Pani regionu Polski, gdzie Pani mieszka.