Zaciąganie powietrza u 5-miesięcznego dziecka

Witam mam 5 miesiecznego synka, od 4 dni tak jak by zaciaga powietrze,wydaje przy tym dziwny dzwiek, robi tak jak cos chce albo jest podekscytowany. Ostatnio przez pare dni duzo krzyczal i sprawialo mu to frajde, moze to zdarte gardelko? Juz sama nie wiem, martwi mnie to bo tak zaciaga powietrze jak by ciezko mu sie oddychalo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.