Dlaczego 2-letnie dziecko mocno się napina?

Witam serdecznie . Mam synka 2 lata i 10 miesięcy . Martwi mnie taka sytuacja. Synek podczas zabawy często napina się aż się caly trzęsie. Cos jak by tak bardzo się ekscytował.Najczesciej robi to kiedy się cieszy, że widzi grająca zabawkę lub kiedy podlewam kwiaty i widzi jak leci woda z konewki. Podczas radości. Zaciska rączki i napina się aż się trzęsie. Na pare sekund.

Trudno powiedzieć bez badania lekarskiego. Bardzo prawdopodobne, że jest to norma i jest to wynik podekscytowania, jednak jeśli niepokoi się Pani warto porozmawiać o tym z pediatra znającym syna.