Zacisk mięśni przy stosunku przy nerwicy

Dzień dobry. Od wielu lat borykam się z nerwicą. Od kilku lat jestem aktywna seksualnie. Niestety, mam problemy. Kocham się ze swoim chłopakiem bardzo rzadko (bardzo go kocham). Czasami jest okej, a czasem tak zaciskam mięśnie, że penetracja jest niemożliwa lub sprawia przeraźliwy ból. Cała się trzęsę. Robi mi się duszno i gorąco. Za każdym razem muszę iść oddać mocz i mam wrażenie, że mam zakażenie dróg moczowych. Proszę o pomoc.

Niestety trudno udzielić porady w tym miejscu. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby skorzystanie z konsultacji u seksuologa.

Pozdrawiam!