Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienianie skóry w sytuacjach stresowych i po wysiłku fizycznym a zabiegi laserowe

Od kiedy pamiętam mam problem z czerwienieniem się (tylko policzki) w sytuacjach stresowych, po wzmożonym wysiłku fizycznym lub po wypiciu alkoholu. Chciałabym skorzystać z zabiegów laserowych, jednak zanim wybiorę lekarza i gabinet chciałabym dowiedzieć się czy możliwe i trwałe jest "zamknięcie" naczynek tak, aby problem się nie pojawiał oraz jaki laser będzie najskuteczniejszy. A może jest inny sposób leczenia? Dziękuję Ps. Nie mam pajączków.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Witam jeśli na skórze pojawia sięrumień lub trądzik różowaty można go wyciszyć, nie ma zabiegów, które raz na zawsze zamkną, bądź wyciszą naczynia.Zabieg laserowy należy wykonać w serii, a po pół roku od zabiegu warto raz na jakiś czas powtórzyć po 1 zabiegu np co 3 miesiące. Zabiegi te ustala się indywidualnie podczas konsultacji. Lekarz obejrzy stan skóry i jeśli będzie potrzeba, przepisze preparaty oraz dobierze pielęgnację domową.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy