Zaczerwienienia na dekolcie w różnych okolicznościach

Witam od kilku lat pojawiają mi się na dekolcie zaczerwienienia zawsze myślałam że to uczelnie ale pojawiaja się w różnych okolicznosciach i nie wiem co mogą ą oznaczać czy da się coś z tym zrobić ?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie są okoliczności powstawania zaczerwienienia i bez oceny zmian skórnych i badania przedmiotowego nie jestem w stanie zasugerować jednoznacznie co może być przyczyną.