Zaczerwienienie gardła i biały nalot

Od ponad miesiąca, z przerwami mam problemy z gardłem - kaszel, zaczerwienienie gardła. Ponadto mam coś białego w gardle - nie mogę tego usunąć. Uniemożliwi mi to normalne funkcjonowanie, gdyż mam sportowy tryb życia. Nie pije, nie pale, nie mam astmy, czy alergii. Co to jest? Jak to wyleczyć? - lekarze pierwszego kontaktu są bezradni...

Piotr Pilarski

To może być przewlekłe zapalenie gardła. Sugeruję wizytę u laryngologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie