Przewlekłe problemy z gardłem i pogorszenie stanu po usunięciu migdałków

Choruje przewlekle na gardło przez całe życie mam 23 lata, pół roku temu miałam wycięte dwa migdały i po ty, jest jeszcze gorzej, ponieważ bóle gardła są jeszcze gorsze i od razu atakuje mi tchawice i krtań , antybiotyki nie pomagają lekarze są bezradni wszystkie wyniki z krwi,wymazy z gardła oraz testy alergiczne są w porządku, jedyny lek który biorę od pół roku i pomaga mi na około 2 tygodnie i potem jest znowu to samo jest fluimucil, który tylko zalecza mój ból gardła.Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie rozszerzenie badań pod kątem zaburzeń odporności.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie poradzić nic ponad dalsze konsultacje z laryngologami. Sytuacja jest nietypowa i przez komputer nie mam możliwości zasugerować skutecznego rozwiązania problemu.