Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienienie i swędzenie na worku mosznowym

Witam, mam obecnie problem z zaczerwienieniami na worku mosznowym. Uprawiam sport na tą chwilę dałem sobie spokój i nie trenuję już prawie 2 miesiące Moja mama była u lekarza rodzinnego lecz nie dał skierowania do urologa,a o takie prosiłem dostałem skierowanie do dermatologa więc poszedłem dostałem maści i tabletki,które i tak nie pomogły. Nie mam żadnych bólów,wymiotów itp. jedyne co dolega to swędzenie nie jest one częste,ale zdarza się ,również nie przyjemny zapach. skręt jądra czy grzybica
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Czym jest opryszczka?

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o opryszczce.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Nie jest to na lewno skręt jądra, który ma gwałtowny przebieg i objawia się silnym bólem. Bez przeprowadzenia badania i oceny moszny nie jestem w stanie udzielić jedniznacznej odpowiedzi. Sugeruję wykonać posiew z okolicy moszny.

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje samemu udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy