Zaczerwienienie i swędzenie na worku mosznowym

Witam, mam obecnie problem z zaczerwienieniami na worku mosznowym. Uprawiam sport na tą chwilę dałem sobie spokój i nie trenuję już prawie 2 miesiące Moja mama była u lekarza rodzinnego lecz nie dał skierowania do urologa,a o takie prosiłem dostałem skierowanie do dermatologa więc poszedłem dostałem maści i tabletki,które i tak nie pomogły. Nie mam żadnych bólów,wymiotów itp. jedyne co dolega to swędzenie nie jest one częste,ale zdarza się ,również nie przyjemny zapach. skręt jądra czy grzybica

Aleksander Ropielewski

Nie jest to na lewno skręt jądra, który ma gwałtowny przebieg i objawia się silnym bólem. Bez przeprowadzenia badania i oceny moszny nie jestem w stanie udzielić jedniznacznej odpowiedzi. Sugeruję wykonać posiew z okolicy moszny.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje samemu udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.